Vitajte na vašej
novej webstránke

Nemáte žiadny web, ktorý by odprezentoval vašu požičovňu alebo je vaša stránka staršia s úzkymi možnosťami úpravy?

Pre vašu požičovňu vytvoríme jednoduchý a moderný web, vďaka ktorému odprezentujete svoju ponuku, možnosti okolia a množstvo ďalších užitočných informácií.

Jednoduchá úprava obsahu

Administrácia webu v našom systéme je veľmi jednoduchá. Pred spustením webu dostanete jednoduchý manuál, vďaka ktorému si rýchlo a naplníte obsah vo svojej réžii, aj keď nie ste technicky zruční.

Ľubovoľný počet stránok

Web dostanete so základnými prednastavenými stránkami (o nás, ponuka bicyklov, blog, časté otázky, kontakt). V prípade, že si budete chcieť vytvárať ďalšie stránky, jednoducho si ich sami vyskladáte podľa návodu.

Správa webu aj rezervácií z jedného konta

Spravovanie rezervácií aj úpravu webu vykonávate na jednom mieste. Už žiadny zmätok v prihláseniach, odteraz budete mať vo všetkom aktuálny prehľad a poriadok.

Jednoduchá blogovacia platforma

Radi sa venujete rozvoju svojej požičovni a prinášate svojim klientom aktuálny prehľad o možnostiach okolia? Na stránke si jednoducho vytvárate ľubovoľný počet článkov s galériou, ktoré môžete ďalej zdieľať na vašich sociálnych sieťach.

Farebná škála webu prispôsobená vašej značke

Farebné odtiene webu prispôsobíme v základných nastaveniach vášmu brandu. Vaša požičovňa tak nebude zameniteľná so žiadnou inou.

SEO ready web stránka

Stránka je pripravená na naplnenie základných SEO atribútov. Plánujete rozbehnúť marketingové aktivity, ktoré zlepšia ziskovosť vašej požičovne? Začnite s naplnením SEO a zlepšite svoju pozíciu v organickom vyhľadávaní.

Nemáte čas vytvárať obsah? Pomôžeme vám

Ak chcete spustiť svoj web čo najskôr, no nemáte čas na plnenie obsahu, pomôžeme vám. V rámci agentúry vám pridelíme coypwritera, ktorý vám pripraví texty na mieru a naplní web za vás. Pre bližšie informácie o tejto službe nás neváhajte kontaktovať.

Jazykové mutácie

Nachádza sa vaša požičovňa na mieste s častými návštevníkmi zo zahraničia? Po naplnení slovenskými textami zabezpečíme ich profesionálne preklady a pripravíme váš web do ľubovoľného jazyka. Cena za túto službu je účtovaná jednorázovo a zvlášť na základe rozsahu textov.

Servis a podpora v cene prenájmu

Postaráme sa o to, aby váš web fungoval bezchybne. V cene mesačného poplatku je zahrnutý aj základný servis a podpora počas celého obdobia užívania webu.

Cenník

Vyskladajte si vašu online požičovňu

Povinná položka

Rezervačný systém

Pellentesque id sapien sed augue sodales rhoncus sed mollis turpis.

35 €/ mesiac

+ doplnkové služby

Spolu:
35 €/ mesiac
+
0/ rok

Skontaktujte sa s nami a spoločne preberieme vaše potreby.

Vaša správa bola úspešne odoslaná.
Pri odosielaní správy nastala chyba.